Intecracy Group Intecracy Group Intecracy Intecracy

м.Київ, Новопечерський пров.,3,корп.2,

01042. Тел./ факс: +38 (044) 521-20-40
e-mail: info@dei.gov.ua

"Гаряча лінія": +38 (044) 521-20-38

Сьогодні завершено дводенні курси підвищення кваліфікації державних службовців – працівників територіальних і міжрегіональних територіальних органів Держекоінспекції та громадських інспекторів з охорони довкілля за темою: «Основи виявлення незаконної лісозаготівлі та інших лісопорушень в Україні».

Курси проведено Держекоінспекцією спільно з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління, а також за активної участі Громадської організації «Український фонд природи».

 

Учасників заходу привітав в.о. Голови Держекоінспекції Ігор Яковлєв. «Співпраця ініціативних громадських організацій, громадських інспекторів з охорони довкілля з державними інспекторами під час проведення заходів зі здійснення нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, а також спільна участь у аналогічних навчаннях мають сприяти належному рівню контролю за збереженням природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу нашої країни», - зауважив очільник Держекоінспекції.

Сподівання подальшої співпраці висловив також Координатор проектів Східна Європа/Україна, керівник Лісової служби Департаменту сільського господарства Сполучених Штатів Америки Петро Павличенко.

Під час заходу, у рамках проекту Всесвітнього фонду природи «Лісова варта», державним та громадським інспекторам проведено тренінг (польове заняття) з виїздом до Національного природного парку «Голосіївський».

Ігор Яковлєв подякував WWF та організаторам проекту «Лісова Варта» за участь у організації такого важливого і корисного заходу, а також передав консультанту Дунайсько-Карпатської програми WWF в Україні Дмитру Карабчуку посібники «Громадський екологічний контроль» для консультантів програми WWF, яких наділено повноваженнями громадських інспекторів з охорони довкілля України.

За підсумками навчання Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління слухачам надано відповідні сертифікати.

Інші Ресурси

актуальна інформація

conzepziya

  
corrupcia

 

 

 

Соціальні мережі

kmkdka banner facebook 330x106

Twitter logo

 

Про ДЕІ

Діяльність

Нормативна база

Законотворчість

Зв'язки з громадськістю

Публічна інформація

Intecracy Group